کسب و کار آنلاین خود را با یک دامنه خاص آغاز کنید!

در کمتر از چند دقیقه، هویت آنلاین خود را خریداری کنید.

در انتخاب نام درست برای دامنه دقت کنید چون دامنه مانند اثر انگشت شماست

ساخت تنوع پیشرفت، تقویت، وعده توسعه مشارکتی سرمایه گذاری نظارت همه وهمه در گرو انتخاب درست شماست

دامنه شما می بایست متناسب با نوع فعالیت و حیطه کاریتان باشد!

ثبت هر چه زودتر دامنه یعنی جلو زدن از رقبای خود در فضای مجازی

ثبت دامنه IR

IR آشنایی با اصطلاحات رایج در زمینه ثبت دامنه های

در دنیا هر کشوری در دنیای مجازی دارای یک پسوند برای سایت ها می باشد که ایران نیز از این جمله مستثنی نیست برای ایران با توجه به حروف اول IRAN از پسوند .ir  استفاده شده که به عنوان هویت مجازی سایت های ایرانی می باشد. که کنترل این بخش توسط سایت nic.ir انجام میشود که دارای قوانین خاص و برای ثبت هر دامنه ایرانی مقرارت به خصوص خود را دارد که با ورود به این سایت اطلاعات دقیقی درباره دامنه ها با پسوند ir کسب خواهید نمود که اطلاعات ضروری را ما به صورت کوتاه در این بخش آورده ایم.

شناسه کاربری چیست: NIC Handle شناسه ای است که پایگاه فیزیک نظری http://www.nic.ir جهت مدیریت دامنه های هر عضو خود به وی واگذار می نماید. ایجاد این شناسه رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای ندارد. این شناسه (کد کاربری) جهت ایجاد بستری برای انجام سفارشات ثبت دامنه های IR. می باشد.

تائید دامنه (Confirm): دامنه های IR. که توسط شما مورد ثبت واقع می شوند، می بایست پس از ارسال ثبت سفارش تان ، مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده باشد که دامنه شما از نظر ثبت نام و مشخصات مشکلی ندارد!

برای ایجاد پنل کاربری مختص شرکت های غیر دولتی و ثبت دامنه co.ir حتما باید در قسمت شرکت ها و موسسات غیر دولتیثبت نام بفرمایید و مدارک شرکت و یا کمپانی مورد نظر خود را ارائه بفرمایید.

ثبت دامنه بین المللی

intenational domain register

از آنجا برای داشتن سایت و وارد شدن به دنیای مجازی ثبت دامنه اولین قدم می باشد  و این  در حقیقت هویت کاری و تجارت شما در آینده بوده و شما را به مشتریان می شناساند در این راستا در مرحله اول شما باید اقدام به ثبت دامنهبفرمایید.  که مهم ترین و اساسی ترین قدم برای شما می باشد.برای ثبت دامنه چند مورد را در نظر داشته باشید:

۱- اسمی که برای ثبت انتخاب می کنید در حقیقت نوعی نام تجاری می باشد که شما با آن خود را به مشتریان و مردم معرفی می کنید.

۲- زمان ثبت دامنه می باشد که از یک سال تا ۱۰ سال قابل ثبت می باشد و توضیح اینکه در هر وقت مدت زمان یکساله یا به هر نحوی موعد مقرر دامنه شما به اتمام رسید شما تا ۴۰ روز بعد از آن وقت تمدید دامنه خود را دارید و بعد از آن دامنه به صورت یک دامنه آزاد بوده و دیگران می توانند این دامنه را ثبت کنند. پس هیشمه زمان انقضا دامنه خود را در نظر داشته و اینکه خیلی راحت از بعضی از سایت ها همانند سایت whois.sc می توانید از زمان اتمام دامنه خود و دیگر اطلاعات آن آگاه شوید.

۳- برای تعیین نام دامنه همیشه این دقت را داشته باشید که از نام های کوتاه و لغاتی استفاده کنید که تداخل نداشته و بیننده و مشتری را سر در گم نکند از این رو به نام انتخابی خود هم دقت بفرمایید.

۴- هر رجیستری برای خود قوانین و مقرراتی دارد که ثبت دامنه در آن لازمه رعایت آن قوانین را دارا می باشد.

۵- بعد از ثبت هر دامنه با هر پسوندی از هر شرکت یا هر سایتی از آنها پنل دامنه را خواسته یعنی شامل یک یوزر و پسورد مجزا و یک کنترل پنل مجزا می باشد که شما در آن قادر به عوض کردن DNS های دامنه و مشخصات شخصی خود می باشید.

گروه HUC قادر به ثبت هر نوع دامنه با هر نوع پسوندی می باشد و به خاطر طولانی شدن لیست دامنه فقط تعدادی از این دامنه ها را در پنل اضافه کردیم در صورت درخواست قادر به ثبت تمامی پسوند ها می باشیم و توانایی این را داریم که بتوانیم پاسخگوی نیاز مشتریان گرامی باشیم از این رو شما می توانید با ارسال ایمیل به ما و نوع دامنه مورد نظر خود ما را مطلع سازید و ما هم شرایط ثبت و هزینه آن را به شما اعلام می کنیم باشد که این همکاری بین ما و شما مشتریان گرامی پایدار و طولانی باشد. و برای ثبت دامنه می توانید از این قسمت مستقیما وارد پنل شده و دامنه خود را ثبت بفرمایید. در زیر لوگو چند شرکت بزرگ رجیستری را هم می توانید مشاهده کنید از جمله :tucows , enom ,resellerclub و opensrs

مسیرهای ارتباطی

همکاران ما 24 روز در خدمت شما هستند.مشکلات خود را از طریق تیکت برای ما ارسال بفرمایید.

مرکز تماس شبانه روزی

09333266688

آدرس ایمیل

support@hucserver.ir

آدرس

مازندران - آمل - خیابان طالب آملی دریای 25 فرعی 4/5 شهید نائیجی پلاک 3 طبقه 3

از شنیدن صدای شما به هر دلیلی خوشحال می شویم ...

همواره می توانید از طریق شماره تماس 09333266688 با ما در ارتباط باشید.

  • به پرداخت ملت
  • نماد اعتماد درگاه Pay.ir
  • enamad
  • logo-samandehi