معرفی تیم ما

Homeland Universal Communication

سرزمین ارتباطات جهانی

image description
چرا HUC ?

.مجموعه از مهندسان جوان که از سال 1390 به مدیریت جمشید رحیمی ایرا استارت این مجموعه را زده و همگام با علم روز دنیا در توان مالی اندک این مجموعه را راه اندازی نمودند در همه حال هدف گروه استفاده از سرویس های روز دنیا با بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت بوده و هست و این هدف در آینده نیز ادامه خواهد داشت. این مجموعه در حال حاضر فقط ارائه دهنده دامنه و هاستینگ می باشد

در این راستا در طی مدت این سالها هریک از اعضای گروه در بخشی از خدمات فناوری اطلاعات چه سخت افزار و چه نرم افزار و استفاده هر دو در یک مجموعه به صورت مجموعه های بزرگتر مشغول به کار شده و این تنها و تنها نتیجه پشت کار افراد گروه در طول این مدت می باشد . در تمام این مدت تنها هدف ارائه سرویس و خدمات ما مشتری مداری بوده و هست وشعار همیشگی ما حق همیشه ا مشتری است..

آپتایم 99.9 درصد گارانتی شده و پشتیبانی شبانه روزی

برای تمامی سرویس های شرکت پشتیبانی شبانه روزی در بخش هاستینگ و دامنه و حتی سرور وجود دارد تمامی هاست ما دارای یک هارد بک آپ جدا بودن دیتابیس و اطلاعات و پشتیبانی توسط یک شخص حقیقی و دو ربات و فایروال و آنتی ویروس می باشد ما میانگین هر 3 روز یک بک آپ از اطلاعات شما تهیه می کنیم. همیشه آرامش مشتری آرامش ماست و به این گفته ایمان کامل داریم .

از شنیدن صدای شما به هر دلیلی خوشحال می شویم ...

همواره می توانید از طریق شماره تماس 09333266688 با ما در ارتباط باشید.

  • به پرداخت ملت
  • نماد اعتماد درگاه Pay.ir
  • logo-samandehi